Działka, ul. Odolanowska

Odolanowska, Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

  • 440 000 zł
  • 2 416 m²
  • 182,12 zł/m²

Zdjęcie

Danuta Mazurek

Skontaktuj się

Działka, ul. Odolanowska

Odolanowska, Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

440 000 zł

2 416 m²

182,12 zł/m²

Działka, ul. Odolanowska

Zaktualizowane: 21 maja 2026

440 000 zł 2 416 m² 182,12 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 440 000 zł (182,12 zł/m²)
  • Forma własności: użytkowanie wieczyste
  • Działka: 2 416 m²

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zlokalizowana w miejscowości Piła oznaczona ewidencyjnie nr 83/5 o pow. 0,2416 ha obręb 0060 Ostrów Wielkopolski.

Działka leży na obszarze nieobjętym aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z art. (...)

Agent

Danuta Mazurek

721 806...

721 806 329

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Danuta Mazurek

721 806...

721 806 329

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: