cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Działki budowlane Ostrów Wielkopolski - Ogłoszenia sprzedaży działek
28 ogłoszeń
Od najnowszych
28 ogłoszeń
Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.
Działka budowlana, ul. Topolowa
Nowe Parcele,Ostrów Wielkopolski
195 000 zł722 m² 270,08 zł/m²
Działka budowlana ogrodzona, ul. Kaliska
Krępa,Ostrów Wielkopolski
3 499 000 zł3 401 m² 1 028,82 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Ostrów Wielkopolski
Pruślin,Ostrów Wielkopolski
135 000 zł1 113 m² 139,26 zł/m²
Działka budowlana Ostrów Wielkopolski
Zacisze-Zębców,Ostrów Wielkopolski
230 300 zł658 m² 350 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Działka budowlana ogrodzona, ul. Madalińskiego
Nowe Parcele,Ostrów Wielkopolski
120 000 zł361 m² 332,41 zł/m²
Działka budowlana Ostrów Wielkopolski
Zacisze-Zębców,Ostrów Wielkopolski
474 300 zł1 581 m² 300 zł/m²
Działka budowlana Ostrów Wielkopolski
Zacisze-Zębców,Ostrów Wielkopolski
201 000 zł1 151 m² 174,63 zł/m²
Działka budowlana Ostrów Wielkopolski
Zacisze-Zębców,Ostrów Wielkopolski
286 300 zł818 m² 350 zł/m²
Działka budowlana ogrodzona, ul. Agrestowa
Stare Kamienice,Ostrów Wielkopolski
1 100 000 zł4 482 m² 245,43 zł/m²
Działka budowlana ogrodzona, ul. Wybickiego
Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie
196 200 zł600 m² 327 zł/m²
Działka budowlana Ostrów Wielkopolski
Zacisze-Zębców,Ostrów Wielkopolski
373 800 zł1 068 m² 350 zł/m²
Działka budowlana Ostrów Wielkopolski
Zacisze-Zębców,Ostrów Wielkopolski
354 200 zł1 012 m² 350 zł/m²
Działka budowlana ogrodzona, ul. Kamienna
Stare Kamienice,Ostrów Wielkopolski
379 000 zł2 527 m² 149,98 zł/m²
Działka budowlana ogrodzona Ostrów Wielkopolski
Zacisze-Zębców,Ostrów Wielkopolski
3 800 000 zł13 172 m² 288,49 zł/m²
Działka budowlana, ul. Rejtana
Nowe Parcele,Ostrów Wielkopolski
185 000 zł676 m² 273,67 zł/m²
Działka budowlana ogrodzona, ul. Kamienna
Stare Kamienice,Ostrów Wielkopolski
551 000 zł3 674 m² 149,97 zł/m²
Działka budowlana Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie
295 000 zł1 014 m² 290,93 zł/m²
Działka budowlana ogrodzona, ul. Łąkowa
Parcele Zacharzewskie,Ostrów Wielkopolski
800 000 zł2 500 m² 320 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona, ul. Owocowa
Zacharzew,Ostrów Wielkopolski
145 440 zł606 m² 240 zł/m²
Działka budowlana Ostrów Wielkopolski
Powstańców Wielkopolskich,Ostrów Wielkopolski
97 375 zł779 m² 125 zł/m²
Działka budowlana Ostrów Wielkopolski
Zacisze-Zębców,Ostrów Wielkopolski
249 000 zł1 419 m² 175,48 zł/m²
Działka budowlana Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie
585 000 zł4 055 m² 144,27 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona, ul. Świerkowa
Zacharzew,Ostrów Wielkopolski
155 000 zł751 m² 206,39 zł/m²
Działka budowlana Ostrów Wielkopolski
Zacisze-Zębców,Ostrów Wielkopolski
302 400 zł864 m² 350 zł/m²
Działka budowlana ogrodzona, ul. Kokosowa
Pruślin,Ostrów Wielkopolski
180 250 zł721 m² 250 zł/m²
Działka budowlana ogrodzona, ul. Kamienna
Stare Kamienice,Ostrów Wielkopolski
745 000 zł4 967 m² 149,99 zł/m²
Działka budowlana Ostrów Wielkopolski
Zacisze-Zębców,Ostrów Wielkopolski
312 550 zł893 m² 350 zł/m²
Działka budowlana ogrodzona, ul. Klasztorna
Śródmieście,Ostrów Wielkopolski
235 400 zł856 m² 275 zł/m²
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona, ul. Niedługa
Zacisze-Zębców,Ostrów Wielkopolski
288 000 zł960 m² 300 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana, ul. Zimowa
Zacisze-Zębców,Ostrów Wielkopolski
199 000 zł824 m² 241,50 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Gronowa
Nowe Parcele,Ostrów Wielkopolski
150 000 zł785 m² 191,08 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Gronowa
Nowe Parcele,Ostrów Wielkopolski
157 890 zł831 m² 190 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana, ul. Gronowa
Nowe Parcele,Ostrów Wielkopolski
159 797 zł803 m² 199 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana, ul. Gronowa
Nowe Parcele,Ostrów Wielkopolski
165 369 zł831 m² 199 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona, ul. Pszeniczna
Parcele Zacharzewskie,Ostrów Wielkopolski
160 000 zł760 m² 210,53 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana, ul. Gronowa
Nowe Parcele,Ostrów Wielkopolski
172 645 zł803 m² 215 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana, ul. Gronowa
Nowe Parcele,Ostrów Wielkopolski
168 775 zł785 m² 215 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana, ul. Gronowa
Nowe Parcele,Ostrów Wielkopolski
168 775 zł785 m² 215 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana, ul. Krotoszyńska
Parcele Zacharzewskie,Ostrów Wielkopolski
430 760 zł1 958 m² 220 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana, ul. Gronowa
Nowe Parcele,Ostrów Wielkopolski
195 285 zł831 m² 235 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana, ul. Gronowa
Nowe Parcele,Ostrów Wielkopolski
249 300 zł831 m² 300 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Działki Ostrów Wielkopolski
Włącz powiadomienia