Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania w centrum Ostrów Wielkopolski - Oferty sprzedaży i najmu

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

190 000 zł90 m² 2 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Oferujemy na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny stanowiący piętro budynku zlok. w centrum Ostrowa Wlkp. Mieszkanie o pow. 90,25 m2 składa się z 3 dużych i ustawnych pokoi (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzancka

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

165 000 zł93 m² 1 774,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny z udziałem w gruncie i księgą wieczystą położony w ścisłym centrum Ostrowa Wlkp. w rejonie ul. Partyzanckiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

144 000 zł56 m² 2 576,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny z udziałem w gruncie i księgą wieczystą położony w centrum Ostrowa Wlkp., przy ulicy Wojska Polskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

124 000 zł47 m² 2 638,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego zlokalizowane w centrum Ostrowa Wlkp. Mieszkanie o pow. ok. 47 m2 położone jest na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

2 200 zł106 m² 20,66 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lokal mieszkalny do wynajmu - idealny na siedzibę firmy, kancelarię, gabinety. Oferujemy Państwu na wynajem lokal mieszkalny, który ze względu na swoje atrakcyjne położenie w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

320 000 zł120 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny z udziałem w gruncie i księgą wieczystą położony w ścisłym centrum Ostrowa Wlkp. w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

155 000 zł56 m² 2 767,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż udział 1/16 cz. w kamienicy. Mieszkanie zlokalizowane w centrum Ostrowa Wlkp. położone jest na parterze i posiada pow. 56,22 m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

249 000 zł56 m² 4 446,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowe mieszkanie we wspólnocie! Oferujemy Państwu na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny z udziałem w gruncie i księgą wieczystą, atrakcyjnie położony na nowym osiedlu blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Limanowskiego

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

169 000 zł75 m² 2 253,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego zlokalizowane w Ostrowie Wlkp. w rejonie ul. Limanowskiego. Mieszkanie o pow. 75 m2 położone jest na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

189 000 zł68 m² 2 787,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny z udziałem w gruncie i księgą wieczystą zlokalizowany w centrum Ostrowa Wlkp., w rejonie ul. Królowej Jadwigi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

104 900 zł42 m² 2 497,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe! Na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny z udziałem w gruncie i księgą wieczystą położony w ścisłym centrum Ostrowa Wlkp. przy ul. Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

690 zł45 m² 15,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie położone w kamienicy w samym centrum Ostrowa Wlkp. Mieszkanie o powierzchni ok. 45 m2 zlokalizowane jest na 1 piętrze i składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

525 zł75 m² 7 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w kamienicy zlokalizowane w ścisłym centrum miasta w rejonie ul. Kolejowej. Lokal o pow. 75 m2 położony jest na II piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piastowska

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

125 000 zł34 m² 3 731,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą, położone w Ostrowie Wlkp. w rejonie ulicy Piastowskiej. Mieszkanie o powierzchni 33,5m2 zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tuwima

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

69 000 zł30 m² 2 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny z udziałem w gruncie i księgą wieczystą, zlokalizowany w centrum Ostrowa Wlkp., w rejonie ul. Tuwima. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelecka

Jana Pawła II,Ostrów Wielkopolski

170 000 zł61 m² 2 786,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Oferujemy Państwu na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny z udziałem w gruncie i księgą wieczystą położony w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Strzeleckiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowe Parcele

Nowe Parcele,Ostrów Wielkopolski

295 000 zł80 m² 3 687,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w domku jednorodzinnym. Mam przyjemność zaprezentować Państwu samodzielne mieszkanie w domku jednorodzinnym położone w zachodniej części naszego pięknego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

109 000 zł48 m² 2 275,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny z udziałem w gruncie i księgą wieczystą zlokalizowany w Ostrowie Wlkp. przy ul. Komuny Paryskiej. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

650 zł54 m² 12,02 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem lokal mieszkalny w ścisłym centrum Ostrowa Wlkp. przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie o pow. 54 m2 usytuowane jest na II piętrze w kamienicy i składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

209 902 zł64 m² 3 290 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży niepowtarzalnego i niebanalnego mieszkania w bezpiecznej enklawie ciszy i spokoju z pełną infrastrukturą również społeczną, niezbędna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

600 zł30 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 30 m2 .Wyposażony aneks kuchenny , sypialnia , łazienka z prysznicem .Świeżo odnowione .Przytulne z niskim kosztem utrzymania , bezpośrednio od właściciela. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

320 000 zł120 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie 4 - pokojowe Z dwoma balkonami W dobrej lokalizacji - ścisłe centrum! Polecam mieszkanie 4 - pokojowe położone w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

1 250 zł42 m² 29,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam mam do wynajęcia mieszkanie bezpośredników w Centrum Ostrowa wlkp dobra lokalizacja (blisko LIDL, park, 10 minut do Galerii Ostrovia) przystanek autobusowy pod domem, spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, 23 Stycznia

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

800 zł87 m² 9,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

ładne, przestronne mieszkanie w centrum miasta, 3 pokoje, duża kuchnia, duża łazienka z oknem. Okna pcv, w mieszkaniu panele, w łazience kafle, kabina prysznicowa, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, 23 Stycznia

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

650 zł35 m² 18,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

bardzo ładna, nowoczesna kawalerka w centrum miasta, pokój z dużą, umeblowaną kuchnią (lodówka, pralka, kuchenka gazowa, meble kuchenne, stół, krzesła), łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

750 zł50 m² 15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świeżo odnowione dwupokojowe -centrum! Do wynajecia bardzo ładne , przytulne dwupokojowe 50 m2 (umeblowana ,lub nie )z aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę , elektryczną płytę grzewczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasna

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

1 150 zł90 m² 12,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia odnowione, bez czynszowe ,bardzo ładne,komfortowe mieszkanie z dużym , słonecznym tarasem i wyjściem na ogród .Mieszkanie posiada 3 duże pokoje, ,wyposażoną kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

700 zł50 m² 14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia dwupokojowe 50 m2 umeblowane ,lub nie z anksem kuchennym wyposażonym w lodówkę , elektryczną płytę grzewczą z piekarnikiem , Łazienka z prysznicem. Bardzo ładna ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasna

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

980 zł87 m² 11,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne,bezczynszowe , komfortowe mieszkanie ,położone w spokojnej , prestizowej dzielnicy blisko centrum miasta ,oraz centrum handlowych .Mieszkanie po remoncie , wyposażone w nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Ostrów Wielkopolski

800 zł48 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie w bloku nie umeblowane w centrum. Mieszkanie o powierzchni 48m składające się z 2 pokoi nie umeblowanych, kuchni (umeblowanej, posiadajacej kuchenke bez lodowki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasna

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

890 zł70 m² 12,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia swieżo odnowione, bezczynszowe ,bardzo ladne,komfortowe mieszkanie z dużym , słonecznym tarasem i wyjściem na ogród .Mieszkanie posiada 2 duże pokoje, nowa ,wyposażona kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

550 zł48 m² 11,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie częściowo umeblowane położone w centrum Ostrowa Wielkopolskiego. Mieszkanie wolne od 01.01.2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Ostrów Wielkopolski

67 000 zł26 m² 2 576,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka w centrum Ostrowa Wielkopolskiego. Pierwsze piętro, blok z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rynek

Śródmieście,Ostrów Wielkopolski

850 zł70 m² 12,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 70m2 w centrum Ostrowa Wlkp. ( ul.Rynek ). Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w kamienicy i składa się z 3 pokoi, kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rynek

Śródmieście,Ostrów Wielkopolski

850 zł65 m² 13,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajmę dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 65m2 w centrum Ostrowa Wlkp. ( ul.Rynek ). Mieszkanie znajduje się na 2/3 piętrze w kamienicy i składa się z 3 pokoi, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Ostrów Wielkopolski

72 000 zł25 m² 2 880 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka na parterze bloku z cegły w centrum miasta. Pokój z aneksem kuchennym, korytarz i łazienka. Mieszkanie z udziałem w gruncie i księgą wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

240 000 zł73 m² 34 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie z garażem, z księgą wieczystą. W cenie mieszkania zawarty jest garaż. Blok wspólnoty mieszkaniowej, zadbany, wymienione wszystkie piony, częściowo ocieplony, bardzo niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zębcowska

Zacisze-Zębców,Ostrów Wielkopolski

170 000 zł82 m² 2 073,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Cena 170.000 zł (euro 45.000) Czteropokojowe komfortowe, ciepłe, suche i nasłonecznione mieszkanie środkowe na parterze 82,1 m2 plus 5 m2 balkon 16,52 m2 piwnica i 17 m2 garaż oraz m. postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Towarowa

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

400 zł39 m² 10,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na 3-cim piętrze w budynku 4-ro piętrowym. Słoneczne, 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka, balkon.Kuchnia posiada okno na pokój. Umeblowane /w kuchni również do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

95 000 zł42 m² 2 264,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze czteropiętrowego bloku w bardzo spokojnej i przyjaznej okolicy (zielony skwer przed budynkiem, w pobliżu przedszkole, szkoła, apteka, poczta, market.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Słowackiego

Śródmieście,Ostrów Wielkopolski

129 000 zł49 m² 2 632,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku na wysokim parterze, powierzchnia 49m , po całkowitym remoncie, 2 pokoje, kuchnia, łazienka i osobno toaleta, piwnica. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij