Mieszkanie, ul. Zębcowska
Zębcowska, Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
- 1 850 zł
- 43,70 m²
- 42,33 zł/m²
Mieszkanie, ul. Zębcowska
Zębcowska, Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
zaktualizowane:
5 lipca 2024
Mieszkanie, ul. Zębcowska
Zaktualizowane: 5 lipca 2024
1 850 zł 43,70 m² 42,33 zł/m²
3/4
2
tak
wysoki standard
3 600 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
3 600 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 1 850 zł / miesiąc
- Dostępne: natychmiast
- Preferowani lokatorzy: osoby pracujące, niepalący
- Charakterystyka mieszkania: 43,70 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2023 (blok w nowym budownictwie)
- technika budowy: nowa technologia
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Opłaty uzupełniające: 550 zł, kaucja: 3 600 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, zmywarka, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic
- Media: siła
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Skawińska Nieruchomości, zaktualizowane: 05.07.2024
- numer ogłoszenia: 125/7089/OMW
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Zębcowska, Ostrów Wielkopolski, ostrowski, wielkopolskie
- Otoczenie: cicho
Opis nieruchomości
Mieszkanie na wynajem, ul. Zębcowska 73, Ostrów Wielkopolski.
2 pokoje,
piwnica,
duży taras,
miejsce postojowe,
taras widokowy na ostatniej kondygnacji budynku,
siłownia dla mieszkańców;
nowoczesne budownictwo.
Oferuję na wynajem 2 pokojowe mieszkanie, przy ulicy Zębcowskiej 73 na 3 piętrze. Nieruchomość ta znajduje się w nowym budynku z windą, siłownią dla mieszkańców oraz tarasem widokowym na ostatnim piętrze. (...)