Mieszkanie, ul. Harcerska

Harcerska, Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

  • 439 000 zł
  • 55,20 m²
  • 7 952,90 zł/m²

Zdjęcie

Ewa Skawińska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Harcerska

Harcerska, Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

439 000 zł

55,20 m²

7 952,90 zł/m²

Mieszkanie, ul. Harcerska

Zaktualizowane: 13 maja 2026

439 000 zł 55,20 m² 7 952,90 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1972
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1972

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 439 000 zł (7 952,90 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 55,20 m², 3 pokoje; stan: do odświeżenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1972
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Harcerskiej doskonała lokalizacja, 1. piętro, duża piwnica

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,2 m², położone na 1. piętrze w świetnie utrzymanym bloku, przy ul. Harcerskiej. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, dobrą lokalizację oraz spokojne i bezpieczne otoczenie [całkowita powierzchnia mieszkania wraz z piwnicą 83,98 m²]. (...)

Agent

Ewa Skawińska

516 520...

516 520 504

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Ewa Skawińska

516 520...

516 520 504

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Ewa Skawińska