Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Ostrów Wielkopolski - Oferty wynajmu nieruchomości

40 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Staroprzygodzka

Zacisze-Zębców,Ostrów Wielkopolski

31,25 zł/m²160 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wynajmę lokal usługowo biurowy z zapleczem magazynowym | Ostrów Wielkopolski ul. Staroprzygodzka Do wynajęcia przestronny lokal na parterze o łącznej powierzchni ok. 160 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Olsztyńska

Wenecja,Ostrów Wielkopolski

2 400 zł41 m² 57,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament premium | 41,47 m | 4 piętro | ul. Olsztyńska Na wynajem wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,47 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kościuszki

Jana Pawła II,Ostrów Wielkopolski

3 500 zł59 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament klasy premium z tarasem i widokiem na park Ostrów Wielkopolski | centrum miasta Do wynajęcia nowy, w pełni wykończony apartament klasy premium, zlokalizowany w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Powstańców Wielkopolskich,Ostrów Wielkopolski

2 000 zł68 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania ul. Kościuszki 4 Do wynajęcia przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 68 m , zlokalizowane na 1. piętrze w budynku przy ul. Kościuszki 4. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

78 811 zł10 542 m² 7,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:25 346 m²

Syndyk masy upadłości przedsiębiorstwa fp Spomax Spółka Akcyjna w upadłości (krs: 000045857) z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim zaprasza do udziału w przetargu na dzierżawę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Raszkowska

Śródmieście,Ostrów Wielkopolski

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkania w centrum Ostrowa z miejscem parkingowym wynajmę .Mieszkanie po kapitalnym remoncie - bez mebli. Gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poniatowskiego

Nowe Parcele,Ostrów Wielkopolski

2 500 zł91 m² 27,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piętro domu z 4 pokojowym mieszkaniem. Mieszkanie niezależne, z oddzielnym wejściem. W skład mieszkania wchodzą 3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Ostrów Wielkopolski

Śródmieście,Ostrów Wielkopolski

20 zł/m²125 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal użytkowy O powierzchni 125m2. Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 125m2, mieszczący się na piętrze budynku piętrowego z cegły. W skład lokalu wchodzi : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

1 300 zł78 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe (78,11 m ), z umeblowaną kuchnią i łazienką na 3 piętrze. Na deptaku obok poczty. - kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kolejowa

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

25,42 zł/m²59 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia lokal biurowy położony na I piętrze w ścisłym centrum, na deptaku w Ostrowie Wlkp. Lokal gotowy do wprowadzenia się najemcy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olimpijska

Powstańców Wielkopolskich,Ostrów Wielkopolski

2 200 zł65 m² 33,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu Mieszkania 2-pokojowego z garderobą i tarasem blisko centrum - ul. Olimpijska. Z przyjemnością prezentuję Państwu Naszą atrakcyjną ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Powstańców Wielkopolskich,Ostrów Wielkopolski

2 400 zł63 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie ul. Kościuszki 27 (dostępne od listopada) Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni około 63 m , zlokalizowane przy ulicy Kościuszki 27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kamienna

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

2 000 zł77 m² 25,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia piętro domu jednorodzinnego, wolnostojącego. Dom położony jest na obrzeżach Ostrowa Wielkopolskiego. Mieszkania posiada odrębne wejście. Jest to dwukondygnacyjna piętrówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

25,74 zł/m²68 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu lokalu użytkowego ul. Kościuszki, ostrów Wielkopolski Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy położony na I piętrze budynku przy ul. Kościuszki 4 w Ostrowie Wielkopolskim. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Wenecja,Ostrów Wielkopolski

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Wynajmu Mieszkania Ostrów Wielkopolski, ul. Krakowska Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę wynajmu nowego mieszkania na parterze przy ul. Krakowskiej w Ostrowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zębcowska

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i prywatnym miejscem postojowym przed wejściem do bloku. Mieszkanie jest czyste, świeżo wymalowane gotowe do zamieszkania. Do kwoty wynajmu dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osadnicza

Wenecja,Ostrów Wielkopolski

1 650 zł45 m² 36,83 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Osiedle Morena 2, ul. Osadnicza Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w spokojnej i zielonej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jana Pawła II,Ostrów Wielkopolski

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, przy ulicy Kolorowej 11 (os. Majorka). Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krakowska

Wenecja,Ostrów Wielkopolski

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje z ogródkiem | Styl premium | ul. Krakowska, ostrów Wielkopolski | 41 m | 2 miejsca postojowe w cenie Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zębcowska

Zacisze-Zębców,Ostrów Wielkopolski

1 450 zł35 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok 35 m , położone na 3. piętrze w budynku z windą przy ul. Zębcowskiej 43. Nieruchomość składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kolejowa

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

30 zł/m²110 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy 110 m - centrum Do wynajęcia lokal położony na parterze w ścisłym centrum Ostrowa Wlkp. w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kolejowa

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

20,34 zł/m²59 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia lokal na biuro położony na I piętrze w ścisłym centrum, na deptaku w Ostrowie Wlkp. Lokal gotowy do wprowadzenia się najemcy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wrocławska

Stare Kamienice,Ostrów Wielkopolski

22,73 zł/m²770 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam do wynajęcia reprezentacyjnej nieruchomości komercyjnej położonej w Ostrowie Wielkopolskim z przeznaczeniem na duży sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zębcowska

Zacisze-Zębców,Ostrów Wielkopolski

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę przytulne mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia, 2 pokojowe z balkonem i prywatnym miejscem postojowym przed wejściem do bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Odolanowska

Odolanowskie,Ostrów Wielkopolski

36 zł/m²35 m² 1 260 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 35,00 m2, położony w budynku biurowym zlokalizowanym w Ostrowie Wielkopolskim przy Nowej 8 (rejon ul. Odolanowskiej). Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kolejowa

Śródmieście,Ostrów Wielkopolski

25,97 zł/m²89 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 88,58 m2, znajdujący sie na II piętrze domu handlowego, położonego w centrum miasta, przy miejskim deptaku stanowiącym główna arterię ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kolejowa

Śródmieście,Ostrów Wielkopolski

25 zł/m²259 m² 6 487 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 259,47 m2 położony na II piętrze budynku stanowiącego Centrum Handlowo-Usługowe. Lokal składa się z dwóch sal sprzedaży, łącznika oraz zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Odolanowska

Odolanowskie,Ostrów Wielkopolski

34,99 zł/m²46 m² 1 620 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 46,30 m2, położony w budynku biurowym zlokalizowanym w Ostrowie Wielkopolskim przy Nowej 8 (rejon ul. Odolanowskiej). Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysocka

Stare Kamienice,Ostrów Wielkopolski

1 489 zł74 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe mieszkanie 4 pokojowe o pow. 74,43 m (M311) Do wynajmu mieszkanie z rynku pierwotnego, w tzw. stanie deweloperskim, położone w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Odolanowska

Odolanowskie,Ostrów Wielkopolski

35,09 zł/m²23 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 22,80 m2, położony w budynku biurowym zlokalizowanym w Ostrowie Wielkopolskim przy Nowej 8 (rejon ul. Odolanowskiej). Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kolejowa

Śródmieście,Ostrów Wielkopolski

28,31 zł/m²34 m² 970 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 34,26 m2 znajdujący się na 3 pietrze Domu Handlowego położonego przy ul. Kolejowej, stanowiącego główny ciąg komunikacji pieszej pomiędzy Rynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kolejowa

Śródmieście,Ostrów Wielkopolski

25,45 zł/m²171 m² 4 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 170,89 m2 położony na II piętrze budynku stanowiącego Centrum Handlowo-Usługowe. Lokal składa się z sali sprzedaży toalety. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Jana Pawła II,Ostrów Wielkopolski

1 300 zł32 m² 40,25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia ul. Broniewskiego 1, ostrów Wielkopolski Szukasz wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Do wynajęcia funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Majorka

Jana Pawła II,Ostrów Wielkopolski

1 750 zł48 m² 36,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Majorka

Jana Pawła II,Ostrów Wielkopolski

1 750 zł45 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, przy ulicy Kolorowej (os. Majorka). Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Ostrów Wielkopolski

Krępa,Ostrów Wielkopolski

900 zł20 m²

 

Piętro:1/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Opis pokoju 1.Cena 900 zł już z opłatami 2.kaucja 1000 zł 3.Lokalizacja w pobliżu tzw , zameczku" 4.Umowa-zwykła lub notarialna najmu okazjonalnego Witam,mam do wynajęcia pokoje.