Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Ostrów Wielkopolski - Oferty sprzedaży nieruchomości

124 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

124 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

490 000 zł111,50 m² 4 394,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:858 m²

Dom na sprzedaż, ostrów Wielkopolski, rejon ulicy Jasnej. Dom położony jest w doskonałej lokalizacji w rejonie ulicy Jasnej. To wyjątkowa okolica, która łączy bliskość centrum miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

286 350 zł34,50 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim z rynku wtórnego. Lokal posiada przestronny pokój z aneksem kuchennym i łazienką. Układ mieszkania stwarza możliwość zaaranżowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie, które ma w sobie spokój, światło i charakter To nie jest kolejne standardowe mieszkanie w bloku. Już od progu czuć, że przestrzeń została zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 699 000 zł770 m² 4 803,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż Dom Handlowy Nieruchomość komercyjna położona w centrum Ostrowa Wielkopolskiego. Wzdłuż ulicy znajdują się miejsca parkingowe. Powierzchnia: - parter 378,70 m2 (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szukasz miejsca, które nie wymaga od Ciebie niczego poza przywiezieniem walizek? Twoje poszukiwania właśnie się skończyły. Witaj w domu, gdzie nowoczesność spotyka się z absolutnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:610 m²

Sprzedaż, przestronny dom z potencjałem, ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż: przestronny dom z potencjałem mieszkalnym oraz usługowym - 293,5 m2., wzniesiony na działce o powierzchni 610.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow 0,0864 ha, ostrów Wielkopolski, os Zębców - Zacisze. Zapraszamy do zakupu działek budowlanych położonych na Osiedlu Zacisze -.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł35,81 m² 7 400,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostrów Wielkopolski, mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, III piętro, po remoncie. Przedstawiam Państwu interesującą ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego, usytuowanego na trzecim piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:996 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

196 200 zł600 m² 327 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam ofertę działki położonej w Ostrowie Wlkp. w bliskiej odległości od centrum (1,5 km), w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Działka znajduje się przy ul. Wybickiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nie szukasz po prostu dachu nad głową. Szukasz miejsca, które nadąży za Twoim stylem życia i nie zmusi Cię do kompromisów. Wyobraź sobie powrót do domu, gdzie nie musisz walczyć.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł40,06 m² 9 935,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż, mieszkanie w stanie deweloperskim, dwa pokoje, olsztyńska, ostrów Wielkopolski. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowego lokalu mieszkalnego w stanie deweloperskim przygotowanego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł5 200 m² 95,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż, okolice Ostrowa Wielkopolskiego, gmina Ostrów Wielkopolski. Oferuje do sprzedaży teren o powierzchni 5200 mkw, usytuowany w miejscowości Wtórek w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Ostrów Wielkopolski, niezabudowana działka budowlana, teren budowlany, nieruchomość gruntowa o pow 2500 m2 - możliwość podziału na dwie działki 1250 m2. Jeśli myślisz zamieszkaniu na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow 0,0676 ha, ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 676 m2 (0,0676 ha), położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Miejsce postojowe, miejsce parkingowe, blok, ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż miejsce postojowe w parkingu podziemnym usytuowane w nowo wybudowanym bloku w rejonie ulicy Chabrowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w spokojnej okolicy w gminie Ostrów Wielkopolski. Do sprzedaży zostało przeznaczonych 5 działek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę inwestycyjną deweloperską, która objęta jest Decyzją o Warunkach Zabudowy, wg których można tam uzyskać 5 mieszkań i jeden lokal użytkowy. Budynek na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł9 300 m² 42,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł136 m² 7 345,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Sprzedaż, dom wolnostojący, duża działka objęta planem mn/u, u-P, działalność, ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 136 m2., położony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł83,59 m² 8 613,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:439 m²

Ostrów Wlkp. ul. Pałucka Na sprzedaż budynek mieszkalny, jednorodzinny, wolnostojący, parterowy w stanie developerskim. Do chwili obecnej w budynku wykonano: - ławy fundamentowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Rime nieruchomości oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

518 250 zł172,75 m² 3 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ostrów Wlkp. Hotel/ biurowiec w Ostrowie Wlkp. to Gotowy Biznes Na sprzedaż odrębna własność czterech lokali hotelowych z możliwością adaptacji na lokale biurowe lub mieszkalne. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostrów Wielkopolski, sprzedaż, mieszkanie, 2 pokoje, III piętro, balkon, blok, centrum. Oferuję na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 49,78 mkw, położony na III piętrze bloku w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta Sprzedaży Terenu Inwestycyjnego w Ostrowie na Osiedlu Zębców. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży terenu inwestycyjnego położonego w powiatowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Całkowicie wyremontowane mieszkanie w kamienicy , w centrum Ostrowa przy ul Wrocławskiej. Mieszkańcy zrzeszeni we wspólnocie. Z pięknie wyremontowanej klatki schodowej wchodzimy do.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł4 055 m² 144,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grunt na sprzedaż, okolice Ostrowa Wielkopolskiego, gmina Ostrów Wielkopolski, wtórek, teren pod zabudowę jednorodzinną. ***oferta dla inwestora***okazja*** Oferuję na sprzedaż teren usytuowany we.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo interesująca propozycja sprzedaży działki w Ostrowie Wlkp. Duża działka wśród drzew, to idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 34 m , zlokalizowane przy ul. Kopernika 24 na 3. piętrze w 4-piętrowym ocieplonym budynku zbudowanym w tradycyjnej technologii.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł60,66 m² 5 522,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostrów Wlkp. ul. Śmigielskiego Na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny z udziałem w gruncie i księgą wieczystą, usytuowany na III piętrze bloku czteropiętrowego po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł170 m² 3 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:602 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Na sprzedaż wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł457,70 m² 5 462,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 674 m²

Na sprzedaż pawilon handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 457,7 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 0,2674 ha w centralnej części m. Ostrów Wielkopolski. Obiekt parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł594,20 m² 3 113,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaże w bryle budynku

Sprzedaż, kamienica, nieruchomość inwestycyjna, ostrów Wielkopolski ul. Raszkowska, centrum, cena ofertowa 1 850 000 zł. Na sprzedaż wyjątkowa murowana kamienica zlokalizowana w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:43

 

Powierzchnia działki:688 m²

Na sprzedaż kamienica w ścisłym centrum Ostrowa Wielkopolskiego, ul. Wolności 20. Łączna powierzchnia użytkowa kamienicy to ok. 545m2 (bez i piwnicy i strychu) Budynek frontowy:.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł162,40 m² 5 541,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 752 m²

Sprzedaż, dom jednorodzinny, ostrów Wielkopolski. Przedstawiam Państwu ciekawą ofertę sprzedaży zadbanego, dwukondygnacyjnego domu jednorodzinnego o powierzchni 162,40 m2. wzniesionego w 1982.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Atrakcyjnie położona działka pod zabudowę mieszkalną. Duża działka wśród drzew, to idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje tu.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij